צוואות וירושות

לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד רות דיין​-וולפנר

  הליכים משפטיים בתחום דיני הירושות והצוואות הינם על פי רוב הליכים סבוכים ומורכבים ומצריכים ידע משפטי נרחב, ראיה כוללת של המקרה, יסודיות רבה וחשיבה יצירתית. למשרד עורכי דין רות דיין ניסיון רב בניהול הליכים משפטיים מורכבים הקשורים להתנגדויות לצוואה, מימוש צוואות, ניהול עזבון, תביעות בעניין היקף העיזבון, תביעות מטעם וכנגד יורשים, ועריכת צוואות כולל צוואות הדדיות וצוואות מורכבות בנוסף במשרדנו עורכות דין בעלות רישיון לעריכת ייפוי כח מתמשך.

  עריכת צוואות

  למשרדנו ידע רב בניסוח מקצועי ומהודק של כל סוגי הצוואות, וכן נסיון רב בניסוח צוואות במטרה להגן ככל האפשר מפני התנגדויות להן.
  תיאום פגישה

  הליכי התנגדות לצוואה

  למשרדנו נסיון רב בניהול הליכי התנגדות לצוואה ובהגנה כנגד הליכים אלו בבתי המשפט לענייני משפחה ובערכאות הערעור. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.
  תיאום פגישה

  פרשנות צוואה

  למשרדנו נסיון רב בניהול הליכים הקשורים לפרשנות צוואה והיקף העזבון ובהגנה כנגד תביעות אלו בבתי המשפט לענייני משפחה ובערכאות הערעור. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.
  תיאום פגישה

  צו ירושה

  צו ירושה

  למשרדנו נסיון ביצוג בהגשת בקשות לצווי ירושה, בהליכים לביטול צו ירושה לאחר שניתן ובהתנגדויות לצווי ירושה.
  תיאום פגישה

  צו קיום צוואה

  צו קיום צוואה

  למשרדנו נסיון ביצוג בהגשת בקשות לצווי קיום צוואה ובהליכי התנגדויות לצו קיום צוואה. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין חדש שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר בכל הנוגע לענין זה.
  תיאום פגישה

  פסילת צוואה

  פסילת צוואה

  למשרדנו נסיון רב בניהול הליכים שמטרתם לפסול צוואה ובהגנה כנגד הליכים אלו בבתי המשפט לענייני משפחה ובערכאות הערעור. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.
  תיאום פגישה

  יורשים על פי דין

  יורשים על פי דין

  למשרדנו נסיון רב בניהול הליכים מטעם יורשים על פי דין לרבות הליכים הקשורים לנישול יורשים והדרתם ובהגנה מפני הליכים אלו. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין שניתן בענין זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.
  תיאום פגישה

  יפוי כח מתמשך

  יפוי כח מתמשך

  במשרדנו צוות משפטי בעל הסמכה לעריכת יפוי כח מתמשך - מוצר משפטי חדש המאפשר לאדם לקבוע מיופה כוח שיקבל עבורו החלטות בשלב בו לא יוכל לעשות זאת בעצמו.
  תיאום פגישה

  עיזבון

  למשרדנו נסיון רב בהליכים הקשורים להיקף העיזבון ובהגנה מפני הליכים אלו, כמו גם בהליכים הקשורים בניהול עיזבון ומתן הוראות למנהל עיזבון. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת להעניק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.
  תיאום פגישה

  פגישת יעוץ

  לא מתחילים הליך משפטי מבלי שבדקתם את זכויותיכם, הבנתם מה עומד לפניכם וקיבלתם תכנית פעולה מדויקת ומותאמת למצבכם. לתיאום פגישת יעוץ פנו למשרדנו על ידי מילוי פרטים בטופס או בטלפון 03-6708888

   

  אל תאמינו לשמועות, בדקו מה הלקוחות שלנו אומרים:

   לתיאום פגישת ייעוץ
   עם עו"ד רות דיין

    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? 03-6708888
    התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת

    לקבלת ייעוץ משפטי פרטני