לתיאום פגישת ייעוץ להסכם ממון עם עו"ד רות דיין​-וולפנר

  משרד עורכי דין רות דיין, משרד עורכי דין מוביל בתחום דיני המשפחה, המתמחה בחוזים משפטיים מורכבים והסכמי ממון.
  למשרדנו נסיון רב בעריכת הסכמי ממון הן לפני הנישואין והן במהלכם.

  הסכמי ממון

  עריכת הסכמי ממון

  למשרדנו נסיון רב בעריכת הסכמי ממון הן לפני הנישואין והן במהלך הנישואין. בהסכמי ממון ניתנת לבני הזוג האפשרות לקבוע את המשטר הרכושי היכול על רכושם או על חלק ממנו - החל משיתוף מלא ועד הפרדה רכושית מלאה או חלקית. עריכת הסכם ממון מנוסח כהלכה עשויה למנוע הליכי גירושין קשים ויקרים.
  תיאום פגישה להסכם ממון

  הסכם חיים משותפים

  הסכמי חיים משותפים

  למשרדנו נסיון רב בעריכת הסכמי חיים משותפים בין ידועים בציבור, ובני זוג מאותו מין, בהם ניתן להסדיר את המשטר הרכושי שיחול החל משיתוף מלא ועד הפרדה רכושית מלאה, את דרך ניהול משק הבית ואף להסכים על מנגנון פירוד. עריכת הסכם חיים משותפים מקיף ומקצועי עשויה למנוע הליכי פירוד כואבים ויקרים.
  תיאום פגישה בנושא גירושין וכתובה

  הסכם ממון אונליין

  הסכמי ממון אונליין

  על מנת להנגיש את הסכמי הממון בטרם גירושין ולהפוך אותם לנגישים וזמינים לבני זוג טרם נישואיהם, מאפשר משרדנו לערוך הסכם ממון און ליין, בעלות מופחתת. לאחר מילוי שאלון והשארת פרטים תבחרו את המשטר הרכושי שתבקשו להחיל על נישואיכם, תשלמו בכרטיס אשראי ובתשלומים עבור עריכתו, ותקבלו בדואר אלקטרוני הסכם ממון שנערך במיוחד עבורכם ומבוסס על ידע משפטי רב שנים.
  עריכת הסכם ממון אונליין

  פגישת יעוץ

  לא מתחילים הליך משפטי מבלי שבדקתם את זכויותיכם, הבנתם מה עומד לפניכם וקיבלתם תכנית פעולה מדויקת ומותאמת למצבכם. לתיאום פגישת יעוץ פנו למשרדנו על ידי מילוי פרטים בטופס או בטלפון 03-6708888

   

  אל תאמינו לשמועות, בדקו מה הלקוחות שלנו אומרים:

   לתיאום פגישת ייעוץ
   עם עו"ד רות דיין

    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? 03-6708888
    התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת

    לקבלת ייעוץ משפטי פרטני