גירושין ופרידה

לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד רות דיין​-וולפנר

  משרד עורכי דין רות דיין מתמחה בכל היבטי דיני המשפחה, תוך טיפול מקצועי, יסודי ומעמיק בכל מקרה ומקרה, הפגנת ראיה אסטרטגית, וידע נרחב בכלל הפסיקות והחקיקות בתחום זה. לאורך השנים השיג משרד עורכי דין רות דיין ללקוחותיו פסקי דין תקדימיים, שהשפיעו רבות על עולם המשפט בישראל.

  הסכמי גירושין

  הסכם גירושין

  למשרדנו נסיון רב ועשיר בניסוח מקצועי ומהודק של הסכמי גירושין, אשר עתידים ללוות אתכם לאורך שנים ארוכות.
  תיאום פגישה להסכם גירושין

  תביעות גירושין

  תביעות גירושין וכתובה

  למשרדנו נסיון רב ביצוג משפטי בבתי הדין הרבניים ובניהול הליכי גירושין מורכבים, לרבות תביעות לכתובה והגנה מפני תביעות כאלו. כדי לנהל הליך גירושין יש להתמצא היטב בכללי ההלכה העברית לפיה מנוהלים הליכי הגירושין בבתי הדין הרבניים.
  תיאום פגישה בנושא גירושין וכתובה

  יצוג בבית משפט

  יצוג בבית משפט ובבתי דין רבניים

  למשרדנו נסיון רב ביצוג וליווי בהליכים המשפטיים המנוהלים בעניינך בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה, לרבות הכנת כתבי תביעה והגנה, הכנה והגשה של בקשות, וייצוג במעמד הדיונים.
  תיאום פגישה

  אסטרטגיית גירושין

  בניית אסטרטגיית גירושין

  כבר בשלב הראשוני של ההליך מומלץ מאוד לבנות אסטרטגיית גירושין נכונה המבוססת על מטרות הלקוח. על מנת להשיג את המטרות שנקבעות כבר בראשית ההליך, יש להכיר היטב את מורכבות דיני המשפחה ומירוץ הסמכויות ולבנות אסטרטגיה שתאפשר השגה מהירה של מטרות הלקוח.
  תאום פגישה לבניית אסטרטגיית גירושין

  ניהול מו"מ וישוב סיכסוכים

  כל הליך פרידה מתחיל בניהול מו"מ במסגרת הליכי ישוב סכסוך. מדובר בשלב קריטי בהליך. ניהול מו"מ נכון ומקצועי לקראת הסכם, עשוי לחסוך הליכים משפטיים ולהביא להסכם גירושין ללא צורך בהליך משפטי.
  תיאום פגישה

  הליכי מזונות אשה

  למשרדנו נסיון רב בניהול תביעות למזונות אשה ובהגנה כנגד תביעות אלו הן בבתי המשפט לענייני משפחה והן בבתי הדין הרבניים. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.
  תיאום פגישה בנושא מזונות אישה

  הליכי מזונות ילדים

  למשרדנו נסיון רב בניהול תביעות למזונות ילדים ולקביעת הורה מרכז ובהגנה כנגד תביעות אלו הן בבתי המשפט לענייני משפחה והן בבתי הדין הרבניים. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.
  תיאום פגישה בנושא מזונות ילדים

  הליכי משמורת ילדים

  למשרדנו נסיון רב בניהול תביעות למשמורת ילדים, קביעת הסדרי שהיה ומשמורת משותפת ובהגנה כנגד תביעות אלו הן בבתי המשפט לענייני משפחה והן בבתי הדין הרבניים. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.
  תיאום פגישה בנושא הליכי משמורת

  ערעורים

  למשרדנו נסיון רב ביצוג בהליכי ערעור בבתי המשפט המחוזיים, בבית המשפט העליון ובבית הדין הרבני הגדול. משרדנו יעניק לכם יעוץ באשר לסיכויי הערעור להתקבל ויציג בפניכם את מכלול השיקולים הכרוכים בהחלטה האם להגיש ערעור על פסק דין או החלטה שהתקבלו בעניינכם.
  תיאום פגישה בנושא ערעורים

  חלוקת רכוש

  הסכם חלוקת רכוש

  למשרדנו נסיון רב בניהול הליכים רכושיים כולל תביעות לפירוק שיתוף בבית המגורים, איזון משאבים, חלוקת זכויות סוציאליות, הערכת שווי חברות, מניות ואופציות, פס"ד הצהרתי על בעלות ברכוש והגנה מפני תביעות אלו. אנו מתעדכנים בכל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותנו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.
  תיאום פגישה בנושא חלוקת רכוש

  ידועים בציבור

  למשרדנו נסיון רב בניהול הליכים ויצוג בהליכים בעניינם של ידועים בציבור, לרבות בתביעות רכוש, מזונות משקמים ובהליכים הקשורים לירושת ידועים בציבור, וכן בהגנה מפני תביעות בעניינים אלו. אנו מתעדכנים בכל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותנו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.
  תיאום פגישה בנושא ידועים בציבור

  תביעות הגירה

  למשרדנו נסיון רב בניהול תביעות הגירה ובהגנה כנגד תביעות אלו בבתי המשפט לענייני משפחה ובערכאות הערעור. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.
  תיאום פגישה בנושא תביעות הגירה

  פגישת יעוץ

  לא מתחילים הליך משפטי מבלי שבדקתם את זכויותיכם, הבנתם מה עומד לפניכם וקיבלתם תכנית פעולה מדויקת ומותאמת למצבכם. לתיאום פגישת יעוץ פנו למשרדנו על ידי מילוי פרטים בטופס או בטלפון 03-6708888

   

  אל תאמינו לשמועות, בדקו מה הלקוחות שלנו אומרים:


   לתיאום פגישת ייעוץ
   עם עו"ד רות דיין


    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? 03-6708888
    התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת

    לקבלת ייעוץ משפטי פרטני