עו"ד מורן קרמר פרץ

עורכת דין מורן קרמר פרץ - משרד עו"ד רות דיין

עו"ד מורן קרמר פרץ

השכלה: תואר ראשון LL.B במשפטים מאוניברסיטת ת"א. 

התמחות: כב' השופט (בדימוס) יעקב כהן.

חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2007.

ותק במשרד: הצטרפה למשרדנו במאי 2020.

הכי אוהבת בתחום דיני המשפחה: את ההזדמנות לעזור לאנשים לצלוח את אחד המשברים הקשים של חייהם, ובכלל, את הקשר האישי שנוצר עם כל אחד מהלקוחות שלי.

מקרה זכור במיוחד: אחד המקרים הקשים שנתקלתי בהם היתה לקוחה חרדית עם 7 ילדים, שבעלה התעלל בה ובהם, עד כדי כך שהם ברחו ממנו למקלט לנשים מוכות, אך בשל אישיותו, הוא הצליח "לסובב" את פקידת הסעד ואף לגרום לילדים לניכור הורי חמור כנגד אימם. האם הזו, שלמרות שנראתה שברירית, היתה חזקה כברזל ונאבקה בכל חזית אפשרית, לרבות בחזית הקיום, נכנסה לי ללב ,וכנראה שלעולם לא אשכח אותה. לצערי, למיטב ידיעתי, אין לסיפור סוף טוב, למרות מאבקנו העיקש והבלתי מתפשר. זה טבעו האכזר של ניכור הורי.

אם לא היית עורכת דין: אם לא הייתי בוחרת לי עיסוק שמאפשר לי לסייע לאנשים, הייתי בוחרת בעיסוק שכולל בתוכו אומנות ויופי – כנראה שהייתי מאפרת. מאז ילדותי ועד היום, יש בי אהבה גדולה לאמנות, אסתטיקה ויופי בכלל, ולאיפור בפרט. יום יבוא ויהיה לי זמן להגשים את חלומי וללמוד איפור באופן מקצועי. בקרוב.

דברים שלא יודעים עליך: שאני בעצם נערת כפר, נולדתי וגדלתי במושבה הציורית יבנאל שבדרך לכנרת, אבא שלי הוא חקלאי ורפתן, ובילדותי גדלתי בין הפרות והתרנגולות, נהגתי על טרקטורים וטרקטורונים, ואין דבר שאני אוהבת ומחוברת אליו יותר מהטבע והאדמה.

אוהבת לעשות בשעות הפנאי: פרט לקריאת ספרים, בשנים האחרונות התאהבתי בריקוד הזומבה וזה עיסוק שאני לא מוותרת עליו, בין פעמיים לשלוש בשבוע, לפחות. אני אוהבת מאד את טיולי הטבע המשפחתיים שלנו בשבתות (ראה הסעיף הקודם) ובאופן כללי, לבלות עם המשפחה והילדים המקסימים שלי.

ספר או סרט אהובים במיוחד: מאד אוהבת קריאת ספרים וצפייה בסרטים… נהנית כרגע מאד מקריאת הספרים של יובל נח הררי. בגזרת הסרטים תמיד אשמח לחזור ל"שיער", "עגבניות ירוקות מטוגנות" או "פורסט גאמפ"…

ציטוט אהוב במיוחד: כב' השופט (בדימוס) יעקב כהן, אצלו התמחתי נהג לומר למדיינים באולמו: "זכרו שאתם עומדים להיות גרושים יותר שנים משהייתם נשואים". בכל שנות עבודתי בתחום דיני המשפחה תמיד השתדלתי לפעול לאורו של המשפט הזה, להביא את הצדדים להסכמות או לנהל הליכים משפטיים בצורה מכובדת, כדי שגם לאחריהם, יוכלו הצדדים להמשיך לחיות זה לצד זה ולגדל את ילדיהם המשותפים יחד

פגישת יעוץ

לא מתחילים הליך משפטי מבלי שבדקתם את זכויותיכם, הבנתם מה עומד לפניכם וקיבלתם תכנית פעולה מדויקת ומותאמת למצבכם. לתיאום פגישת יעוץ פנו למשרדנו על ידי מילוי פרטים בטופס או בטלפון 03-6708888

 

אל תאמינו לשמועות, בדקו מה הלקוחות שלנו אומרים:

  לתיאום פגישת ייעוץ
  עם עו"ד רות דיין

   מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? 03-6708888
   התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת

   לקבלת ייעוץ משפטי פרטני