עו"ד יערה ראובן

עורכת דין יערה ראובן - משרד עו"ד רות דיין

עו"ד יערה ראובן

ילידת: 1991

השכלה: LLB במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2019

התמחות: דיני משפחה במשרד עו"ד שירי מלכה.

ותק במשרד: הצטרפה למשרדנו בשנת 2019

הכי אוהבת בתחום דיני המשפחה: "הזכות ללוות אנשים בתקופות סבוכות ורגישות בחייהם תוך האפשרות להוות עבורם מעין "פסיכולוגית" ולתת להם מענה הן בפן המשפטי והן בפן הרגשי".

מקרה זכור במיוחד"מקרה של שאישה חרדית שעברה התעללות פיזית ונפשית קשה ביותר על ידי בעלה, והכוח שנתנו לה בכדי לצאת ממעגל החיים הקשה ולפתוח דף חדש, תוך ניתוק מוחלט מהתלות שלה בבעל הן מבחינה כלכלית והן מבחינה רגשית".

אם לא היית עורכת דין היית: מאלפת כלבים.

שני דברים  שלא יודעים עליך: "בעוונותיי אני אוהבת לצפות בתכניות ריאליטי ואני עוצרת ללטף כמעט כל כלב שאני רואה ברחוב (כמובן שתמיד שואלת לרשות הבעלים לפני)".

 דברים שאוהבת לעשות בשעות הפנאי: "לבלות בים, ללכת לקולנוע ולקרוא ספרים". 

ספר או סרט אהוב במיוחד: הטרילוגיה של "פרש הברונזה". אלו שלושה ספרים שמגוללים את סיפור אהבתם של שני אנשים על רקע מלחמת העולם השנייה בברית המועצות. סיפור שגורם לך להיקשר לדמויות ולהרגיש שהם ממש חלק ממך, זאת בנוסף לתיאור העמוק והמפורט של התקופה הקשה שהתחוללה באותה העת, שגורם לך להרגיש שאתה ממש חווה את זה ביחד איתם.

ציטוט אהוב במיוחד:ALL YOU NEED IS LOVE  – וזאת למרות שאני מתמחה בדיני משפחה (!)

 

פגישת יעוץ

לא מתחילים הליך משפטי מבלי שבדקתם את זכויותיכם, הבנתם מה עומד לפניכם וקיבלתם תכנית פעולה מדויקת ומותאמת למצבכם. לתיאום פגישת יעוץ פנו למשרדנו על ידי מילוי פרטים בטופס או בטלפון 03-6708888

 

אל תאמינו לשמועות, בדקו מה הלקוחות שלנו אומרים:

  לתיאום פגישת ייעוץ
  עם עו"ד רות דיין

   מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? 03-6708888
   התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת

   לקבלת ייעוץ משפטי פרטני