עו״ד אושרה גואטה

עורכת דין אושרה גואטה - משרד עו"ד רות דיין

עו״ד אושרה מולכו

ילידת 1990.

השכלה: תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ותואר ראשון בפסיכולוגיה (B.A); חברה בלשכת עורכי הדין מינואר 2018; מוסמכת לעריכת ייפוי כוח מתמשך.

התמחות: במשרד של עו"ד יהודית מייזלס (ולאחר מכן במשרד עו"ד יוסף מנדלסון).

ותק במשרד: הצטרפה למשרד במרץ  2019

הכי אוהבת בתחום דיני המשפחה: מעבר לזכות ללוות אנשים, לשמש עבורם אוזן קשבת ובמידת הצורך גם להילחם עבורם בתקופות הקשות ביותר של חייהם, אני אוהבת להשיג צדק עבור הלקוח/ה.

בתחום דיני המשפחה, אנו מתמודדים עם סכסוכים בין אנשים שבשלב זה או אחר של חייהם היו מאוד קרובים זה לזה וחלקו סיטואציות רגישות ואינטימיות. מטבע הדברים, פעמים רבות אנו נתקלים במצבים של גרסה כנגד גרסה ומילה כנגד מילה, אשר מותירים את הלקוח/ה ה"צודק/ת" במצב של חוסר אונים מוחלט.

אני אוהבת להשתמש בכלים המשפטיים המיוחדים העומדים לרשותנו בתחום דיני המשפחה ובהבנת נפש האדם כדי להשיג ללקוח/ה את התוצאה הטובה ביותר שניתן להשיג עבורו/ה.

מקרה זכור במיוחד: התיק הגדול הראשון שעבדתי עליו בהתמחות. בני זוג שהיו נשואים במשך שנים עם ארבעה ילדים, כאשר האישה עשתה עלייה לישראל למען הבעל. המשפחה חיה ברמת חיים מאוד גבוהה והבעל ניהל את כספם במבנה נאמנויות מורכב ביותר.

עם פרוץ הסכסוך, החביא הבעל את עשרות מיליוני הדולרים של המשפחה בשלל חשבונות נאמנות בחו"ל שלא ניתן היה לקשר אליו, והכל כדי לשלול מהאישה את זכויותיה הרכושיות.

באמצעות עבודת "בילוש" זהירה וטיעונים משפטיים יצירתיים, הצלחנו לשכנע את השופט שהבעל אכן מסתיר כספים רבים וכשלב ראשון, לפסוק לאישה ולילדים מזונות זמניים בגובה 60,000 ₪.

אם לא הייתי עורכת דין הייתי: בלשית חוקרת של פשעים חמורים.

דברים שלא יודעים עליי: נולדתי בקנדה, סכסוך הגירושין בין הוריי הוא שהוביל אותי לעסוק בתחום דיני המשפחה ואני פמיניסטית ולוחמת צדק מושבעת. בנוסף, אני שחקנית מדופלמת בבאבלז ובטקסס הולדם.

אוהבת לעשות בשעות הפנאי: לצלם, לטייל בחו"ל (שואפת לבקר בכל יבשת לפחות פעם אחת), לצפות בסרטים דוקומנטריים על פשעים אמיתיים ולעשות קניות באינטרנט (:

ספר או סרט אהוב במיוחד: במלוא הרצינות – מלך האריות (אם כי המחזמר עדיף). מדובר בסיפור עם מסרים מדהימים, ובהם לזכור מי את/ה, להישאר נאמן/ה לעצמך והחשיבות שבחברויות אמת ובחותם שמשפחתך מותירה בך.

ציטוט אהוב במיוחד: "Holding onto anger is like drinking poison and expecting the other person to die" – הדת הבודהיסטית.

פגישת ייעוץ

לא מתחילים הליך משפטי מבלי שבדקתם את זכויותיכם, הבנתם מה עומד לפניכם וקיבלתם תכנית פעולה מדויקת ומותאמת למצבכם. לתיאום פגישת יעוץ פנו למשרדנו על ידי מילוי פרטים בטופס או בטלפון 03-6708888

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

לתיאום פגישת ייעוץ
עם עו"ד רות דיין

מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? 03-6708888
התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת

לקבלת ייעוץ משפטי פרטני