עורכת דין דנה חן - משרד עו"ד רות דיין

עו"ד דנה חן

נשואה ואם לשלושה ילדים

השכלה: בעלת תואר ראשון ותואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן.

בעלת תואר שני  במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת בר אילן.

שירתה בצה"ל 25 שנה והשתחררה בדרגת סגן אלוף. בעלת תעודת מגשרת.

התמחות: במחוז תל אביב בתחומי המעמד האישי והמשפחה.

ותק במשרד: הצטרפה למשרד בשנת 2019.

הכי אוהבת בתחום דיני המשפחה: "תחום דיני המשפחה עוסק באנשים, בזוגיות, במשפחות ובילדים. בראייתי תחום  דיני המשפחה עוסק ב"דיני נפשות" ובנושאים וסוגיות החשובים ביותר לאדם, ולכן העיסוק בו צריך להיות ברגישות, בתבונה ובאופן מדויק, תוך הקשבה לצרכיו של הלקוח ורצונותיו. 

במהלך הליווי המשפטי יש לתת דגש מיוחד לילדים העומדים בתווך בין הצדדים. השאיפה היא לתת פתרון שלם והוליסטי ללקוח – צודק ונכון משפטית  וחכם בראיית מכלול התיק המשפטי".

מקרה זכור במיוחד: "במהלך ההתמחות ייצגנו אם במאבקה להחזרת בנה הביולוגי למשמורתה וזאת לאחר שהוצא מחזקתה לאחר שנולד עם תסמונת גמילה מסם. מאבקה של האם להחזרת בנה היה ארוך ומתיש וארך כ- 4 שנים במהלכן האם השתקמה, התקדמה ושיפרה את מצבה. 

ההליכים המשפטיים היו בכלל הערכאות ואף התנהלו פעמיים בבית המשפט העליון. בסופו של יום, האם לא קיבלה את בנה בחזרה לחזקתה. 

במסגרת ליווי התיק התוודעתי לעוצמות ולהשפעה של תחום דיני המשפחה בהיותו עוסק ב"דיני נפשות" וכמה כוח והשפעה יש לעורכי הדין ולמערכת בתי המשפט על חיי הלקוח ומשפחתו".

אם לא היית עורכת דין היית: "סביר להניח שהייתי ממשיכה בתחום הביטחוני מתוך הבנת החשיבות של ביטחון המדינה ואהבת המדינה או שהייתי פונה לתחום החינוך מתוך תחושת שליחות והקניית ערכים לדור הצעיר".

שני דברים שלא יודעים עליך: "שירתי בצה"ל 25 שנה ופרשתי בדרגת סא"ל. תפקידי האחרון היה באגף התכנון של צה"ל בתור ראש ענף נהלים ופקודות. במסגרת זו הייתי אחראית על פקודות הצבא ועל הצעות חוק הרלוונטיות לצה"ל".

דברים שאוהבת לעשות בשעות הפנאי: לבלות עם המשפחה והחברים, לצאת לסרטים והצגות, לקרוא ספרים וללמוד.

ספר או סרט אהוב במיוחד: הסרט "וצדק לכל" עם אל פצ'ינו בעקבותיו ידעתי שאהיה  עורכת דין.

ציטוט אהוב במיוחד: "הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא להמציא אותו"  – אלן קיי.

פגישת ייעוץ

לא מתחילים הליך משפטי מבלי שבדקתם את זכויותיכם, הבנתם מה עומד לפניכם וקיבלתם תכנית פעולה מדויקת ומותאמת למצבכם. לתיאום פגישת יעוץ פנו למשרדנו על ידי מילוי פרטים בטופס או בטלפון 03-6708888

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

לתיאום פגישת ייעוץ
עם עו"ד רות דיין

מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? 03-6708888
התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת

לקבלת ייעוץ משפטי פרטני