תעלומת פרינס: מה קורה כאשר צוואה מתגלה לאחר שהירושה כבר חולקה?

דף הבית משרד עורכי דין רות דיין > פרסומים > כתבות מאת עו"ד רות דיין-וולפנר > תעלומת פרינס: מה קורה כאשר צוואה מתגלה לאחר שהירושה כבר חולקה?

תעלומת פרינס: מה קורה כאשר צוואה מתגלה לאחר שהירושה כבר חולקה?
10 מאי, 2016

קשה להבין כיצד אדם שהותיר אחריו מאות מיליוני דולרים וחי בבדידות יחסית, לא דאג לעריכת צוואה. נכון לעכשיו, יירשו אותו אחותו וחמשת אחיו למחצה. ומה קובע הדין הישראלי?

הזמר והיוצר פרינס, שמת במפתיע לא הותיר אחריו צוואה, פרט מפתיע בהתחשב בהיקף העזבון שלו והיעדרה של משפחה גרעינית.

בדרך כלל, כאשר אין ילדים, נוהגים אנשים בקנה מידה של פרינס לערוך צוואה מפורטת, המתארת את חלוקת העיזבון רחב ההיקף. לכן, קשה להבין כיצד אדם שהותיר אחריו מאות מיליוני דולרים וחי בבדידות יחסית, לא דאג לעריכת צוואה – ולו מתוך רצון להנציח את זכרו לאחר פטירתו. לא מן הנמנע שבעתיד הקרוב או הרחוק יותר תתגלה צוואתו של פרינס, אבל נכון לעכשיו, בהיעדר צוואה שקובעת אחרת, יירשו אותו אחותו וחמשת אחיו למחצה.

לצפייה בהמשך הכתבה לחץ כאן

פגישת יעוץ

לא מתחילים הליך משפטי מבלי שבדקתם את זכויותיכם, הבנתם מה עומד לפניכם וקיבלתם תכנית פעולה מדויקת ומותאמת למצבכם. לתיאום פגישת יעוץ פנו למשרדנו על ידי מילוי פרטים בטופס או בטלפון 03-6708888

 

אל תאמינו לשמועות, בדקו מה הלקוחות שלנו אומרים:


Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

לתיאום פגישת ייעוץ
עם עו"ד רות דיין


מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? 03-6708888
התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת

לקבלת ייעוץ משפטי פרטני