אני חוזרת ואומרת תודה ענקית

דף הבית משרד עורכי דין רות דיין > מכתבי תודה > אני חוזרת ואומרת תודה ענקית

אני חוזרת ואומרת תודה ענקית
01 יול, 2013

לרות ואלינה! זמן רב אני מחכה לרגע, שבו אוכל לכתוב לכן על הערכתי ולהביע את תודתי על ההשקעה, האמון והזמן שאתן פועלות למעני ולמען אימי. מחכה שייגמר וכבר לא מתאפקת יותר. הסוף כבר קרוב, אז אני מקדימה קצת את המאוחר…אני בטוחה שאף אחד בעולם, לא יכול היה לחולל את המהפך שאתן חוללתן בתיק המסובך והמעוות הזה. עשיתן את הבלתי אפשרי!!!  גם כשאתן כמעט לא האמנתן, הלכתן בכל הכוח, בלי היסוס והפכתן נס למציאות!!! אף אחד לא נתן סיכוי, ואתן הצלחתן….איך אלינה כתבה: ״סגרו לנו דלת, סגרו חלון, הגיפו תריסים…״ אבל אתן נכנסתן דרך הארובה….במהלך חסר תקדים הפכתן את הקערה על פיה, החזרתן לאימי את השפיות לחיים, והוצאתן את הצדק לאור. היחס מכל מי שמועסק במשרד של רות, הוא יחס חם, בגובה העיניים, אנושי ולבבי וזה מה שמייחד אותו!!!
אני חוזרת ואומרת תודה ענקית לאלינה, ״המוח״, על ההקשבה, הסבלנות והניסוחים המנצחים…ולך רות, שלקחת אותנו לייצוג מלכתחילה, את אישה מדהימה, מרשימה, פרזנטורית פנומנלית ומהפנטת…אסיים במשפט שלא אשכח לעולם, שנאמר במשרדך דקה לפני פגישתנו הראשונה איתך: ״אם יש מישהי בעולם שיכולה להוציא אתכן מהבוץ, זו רק רותי…״ ואכן, כנגד כל הסיכויים, עשית זאת!!!
ועל כך מלא תודות!!! עוד עבודה לפנינו, אך זה כבר קטן עלינו…
ת.ב.

פגישת יעוץ

לא מתחילים הליך משפטי מבלי שבדקתם את זכויותיכם, הבנתם מה עומד לפניכם וקיבלתם תכנית פעולה מדויקת ומותאמת למצבכם. לתיאום פגישת יעוץ פנו למשרדנו על ידי מילוי פרטים בטופס או בטלפון 03-6708888

 

אל תאמינו לשמועות, בדקו מה הלקוחות שלנו אומרים:

  לתיאום פגישת ייעוץ
  עם עו"ד רות דיין

   מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? 03-6708888
   התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת

   לקבלת ייעוץ משפטי פרטני