האשה, אשר יוצגה על ידינו, הגישה תביעה לביטול סעיפים בהסכם גירושין

דף הבית משרד עורכי דין רות דיין > הישגים משפטיים > האשה, אשר יוצגה על ידינו, הגישה תביעה לביטול סעיפים בהסכם גירושין

האשה, אשר יוצגה על ידינו, הגישה תביעה לביטול סעיפים בהסכם גירושין
29 מאי, 2011

"האשה, אשר יוצגה על ידינו, הגישה תביעה לביטול סעיפים בהסכם גירושין, בשל הפרתם. הצדדים אישרו הסכם גירושין בביהמ""ש בו נקבע כי הבעל קונה את חלקה של האישה בדירה המשותפת בתמורה לסך של 19,000 $ והאישה מוחקת את תביעותיה בביהמ""ש. הצדדים התגרשו, אולם זמן קצר לאחר מכן חזרו לחיות שוב ביחד, התגוררו יחדיו בדירת המגורים המשותפת והביאו לעולם ילד נוסף. בימ""ש קבע כי בהסכם שקיבל תוקף של פס""ד, ניתן להפריד בין החלק הנוגע לדירה ליתר חלקי ההסכם. האישה היתה אמורה להעביר זכויותיה בדירה לבעל בלא תמורה, למחוק את תביעותיה ולקבל ממנו סך של 19,000$. האישה אכן מחקה את תביעותיה, אך לא קיבלה את סכום התמורה שהוסכם וגם הזכויות בדירה לא הועברו על שם הבעל. מכאן הסיק ביהמ""ש כי הבעל הפר את חיובו בתשלום לאישה בגין הויתור על זכויותיה בדירה. ומדובר בהפרה יסודית המבטלת סעיפים אלו של ההסכם.
בימ""ש קיבל את תביעת האישה והורה על ביטול חלקי של הסכם הגירושין וקבע כי הזכויות בדירה יהיו שייכות לשני הצדדים בחלקים שווים."

פגישת יעוץ

לא מתחילים הליך משפטי מבלי שבדקתם את זכויותיכם, הבנתם מה עומד לפניכם וקיבלתם תכנית פעולה מדויקת ומותאמת למצבכם. לתיאום פגישת יעוץ פנו למשרדנו על ידי מילוי פרטים בטופס או בטלפון 03-6708888

 

אל תאמינו לשמועות, בדקו מה הלקוחות שלנו אומרים:

  לתיאום פגישת ייעוץ
  עם עו"ד רות דיין

   מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? 03-6708888
   התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת

   לקבלת ייעוץ משפטי פרטני